REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
ROYAL HOLIDAY PALACE KUNDU

PROJE ADI ROYAL HOLIDAY PALACE KUNDU
MÜŞTERİ ADI SERTAŞ TURİZM OTELCİLİK A.Ş.
PROJE MEVKİ MANAVGAT / ANTALYA
PROJE YILI 2011
PROJE METRAJI 50.000 m²


Proje Özelikleri

SERTAŞ TURİZM OTELCİLİK bünyesinde bulunan ROYAL HOLIDAY Otel; Antalya Kundu oteller bölgesinde hizmet vermektedir. Eğlence merkezleri, spor tesisleri, restoranlar, barlar ve spa alanları ile kaliteli bir yaşam alanı sunan ROYAL HOLIDAY Otel projesinde SARILAR YAPI MALZEMELERİ ile sorunların çözümü sağlanmıştır.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamalar

ROYAL HOLIDAY Otel temel yalıtımında çift kat uygulamalı BTM P3000 + P4000 bitüm esaslı membranlar kullanılmıştır. Perde duvarlarda çimento esaslı yarı elastik izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için grout harcı, çatı ve teras su yalımı için poliüretan esaslı yalıtım malzemesi uygulanmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı mastik uygulaması yapılmıştır. Diletasyon bantı 200/1 mm ve epoksi ankraj montaj tamir harcı kullanılmıştır.

Metal asma tavan uygulaması

60x60 0,60 mm clip-in sistem alüminyum asma tavan uygulaması yapılmıştır.

Çatı Kaplamaları

Osb ahşap yongalı plakalar üzerine BTM P3000 bitüm esaslı membran 5 cm kalınlıkta xps ısı yalıtım köpüğü ve metal kremit uygulaması yapılmıştır. Havuz kenarları, snackbar üstü Btm lamine shingle uygulaması yapılmıştır.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb