REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
DELPHİN DELUX OTEL ALANYA

PROJE ADI DELPHİN DELUX OTEL ALANYA
MÜŞTERİ ADI CÖMERTOĞLU TURİZM OTELCİLİK A.Ş.
PROJE MEVKİ ALANYA / ANTALYA
PROJE YILI 2013
PROJE METRAJI 10.000 m²


Proje Özelikleri

Cömertoğlu turizm otelcilik bünyesinde bulunan DELPHİN DELUX OTEL Otel; farklı konsepti ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Okurcalar / Alanya bölgesinin en gözde otellerinden biridir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları

DELPHİN DELUX OTEL havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında FOX MULTISEAL FS 478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için FOX GROUT FC 155 grout harcı kullanılmıştır. Çatı ve teras su yalımı için tek kompenentli poliüretan esaslı yalıtım malzemesi uygulanmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Diletasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik ve Dekoratif Kaplamalar

İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarınında FOX MULTISEAL FS 478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır.

Çatı Kaplamaları

Bitüm esaslı membran 5 cm kalınlıkta xps ısı yapıtlım köpüğü ve metal kremit uygulaması yapılmıştır. Btm lamine shingle uygulaması.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb