REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ

PROJE ADI AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
MÜŞTERİ ADI ANTALYA AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ
PROJE MEVKİ MURATPAŞA / ANTALYA
PROJE YILI 2015
PROJE METRAJI 7.500 m²


Proje Özelikleri

Türkiye genelinde 135 temsilcilik ile faaliyet gösteren Amerikan Kültür Dil Okullarının bünyesinde bulunan Amerikan Kültür Kolej projesinde öğrenciler için renkli, güvenilir bir alan yaratılmıştır. Spor Tesisler, Kapalı Havuz, Perde, Çatı Yalıtımlarında ve Dış Cephe Boyalarında Sarılar Yapı Malzemeleri öncülüğünde Fox Yapı Kimyasalları tercih edilmiştir.

Yüksek Performanslı Uygulamalar

Amerikan Kültür Kolej projesinin perde, kapalı havuz, su depolarında tam esnek çimento polimer esaslı FOX MULTISEAL FS478, Saha kotu ve çatı su yalıtımları için poliürea esaslı %675 elastik FOX PURMAX ULTRA, Konferans salonu ve buz pisti şap uygulamasında kendinden yayılan SSL 65 ürünleri kullanılmıştır.

Dış Cephe Boya Uygulamaları

Öğrencilerin kendilerini rahat hissettikleri, canlı ve renkli bir mimari tasarıma sahip olan Amerikan Kültür Kolej projesinde %100 Akrilik uzun ömürlü, betonarme elemanlarını don etkisine, karbonlaşmaya ve çeşitli tuzların tahribatlarına karşı koruyan, elastomerik özelliklere sahip THERM-ALL COAT FT 220 dış cephe kaplaması kullanılmıştır.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb