REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
ACRONES OTEL AFYON

PROJE ADI ACRONES OTEL AFYON
MÜŞTERİ ADI ASYA İNŞAAT TURİZM A.Ş.
PROJE MEVKİ AFYON
PROJE YILI 2015
PROJE METRAJI 34.000 m²


Proje Özelikleri

Yer altı şifalı suları ile avrupanın en önde gelen sağlık turizmi bölgesi olan afyon ilinde inşaat kalitesi, hizmet ve termal özellikleri ile göze çarpan Acrones otel proje sinde Sarılar Yapı Malzemeleri öncülüğünde Fox Yapı Kimyasalları tercih edilmiştir.Yüksek Performanslı Uygulamalar ACRONES OTEL PROJESİ içinde perde yalıtım uygulamalarında uzun ömürlü esnek yalıtım sağlayan FOX ELASTOPLUS 2K FS542 bitüm Kauçuk esaslı izolasyon malzemesi tercih edilmiştir. Havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında FOX MULTISEAL FS 478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için FOX GROUT FC 155 grout harcı kullanılmıştır. AÇIK TERAS su yalımı için FOX PURMAX ULTRA Poliürea esaslı yalıtım malzemesi uygulanmıştır. Otopark üzeri teraslarda FOX SPRAYTEC FS 560 saf poliürea uygulaması yapılmıştır.

Betonarme Yüzey Tamiratları ve Güçlendirme

FOX MORTAR FC188T çimento esaslı yüksek mukavemetli tamir harcı ile teras su depoları taban duvar birleşimlerinde pah uygulaması yapılmıştır. FOX GRAUT FC155 yüksek mukavemetli akışkan kıvamlı grout harcı ile banyo balkon havuz lamba kasaları teras ve mutfak giderleri etraf boşlukları doldurularak sağlama alınmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Havuz teras genleşme derzlerinde FOX PURSEAL AQUA PL900 mastik kullanılmıştır. Dilatasyon su yalıtım sistemlerinde dolgu ve su yalıtımları için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Dilatasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb