REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMELERİ

PROJE ADI ANTALYA BÖLGE ADLİYE MAHKEMELERİ
MÜŞTERİ ADI ÖZENSAN MÜH.TAAH.SAN. VE TİC. A.S.
HASYA İNŞ. SAN. LTD. ŞTİ İŞ ORTAKLIĞI
PROJE MEVKİ KONYALTI / ANTALYA
PROJE YILI 2015-2016
PROJE METRAJI 15.000 m²


Proje Özelikleri

Antalya, Burdur ve Isparta illerine hizmet verecek Antalya Bölge Adliye Mahkemesi binası 33 bin metrekare alan üzerinde kurulu olup bina 5 kat, 2 bodrum, 1 zemin olmak üzere 105 bin metrekare kapalı alana sahiptir. Çatı teras, mutfak, 0.00 kotu otopark döşeme üzeri izolasyonlarında FOX YAPI KİMYASALLARI ürünleri ile çözümler üretilmiştir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları

Projenin niteliği ve ihtiyacı değerlendirildiğinde, güvenilir ve dayanıklı yalıtım sağlayan, elastikiyeti yüksek özellikte malzeme uygulanması gerektiği için tüm bu ihtiyaçlara cevap verecek FOX PURMAX WB 1K Sistem çözümü uygulanmaya konmuştur. PURMAX WB 1K Sistem Poliüratan esaslıdır. Bu sistem çözümü Çatı teraslarda,0.00 kotu otopark teraslarında başarı ile uygulanmıştır. Mutfak ve diğer ıslak hacimlerde FOX MULTISEAL FS478 çimento esaslı tam elastik su yalıtımı uygulanarak yalıtım tamamlanmıştır.

Betonarme Yüzey Tamiratları ve Güçlendirme

FOX MORTAR FC188T çimento esaslı yüksek mukavemetli tamir harcı ile teras taban duvar birleşimlerinde pah uygulaması yapılarak taban duvar birleşimlerinde oluşabilecek çatlamaların önüne geçilmiş ve düzgün bir yüzey oluşturulmuştur.. FOX GRAOUT FC155 çimento esaslı yüksek mukavemetli akışkan kıvamlı tamir harcı ile teras ve mutfak giderleri etrafı boşlukları doldurularak sağlama alınmıştır.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb