REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
ROYAL SEGİNUS OTEL

PROJE ADI ROYAL SEGİNUS OTEL
MÜŞTERİ ADI SERTAŞ TURİZM OTELCİLİK A.Ş.
PROJE MEVKİ KUNDU / ANTALYA
PROJE YILI 2016
PROJE METRAJI 40.000 m²


Proje Özelikleri

Kundu oteller mevkiinde Konumlanan 5 yıldızlı ROYAL SEGİNUS OTEL projesi bölgenin en Kaliteli ve yeni otelleri arasında yerini almıştır. ROYAL SEGİNUS OTEL projesinde geçmişin verdiği güven ile SARILAR YAPI MALZMELERİ' ni tercih etmiştir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları

Denize sıfır konumlanmış projede basınçlı su altında yalıtım detayları çözülmüştür. Bu sebeple deniz seviyesi altında kalan bazı bölümlerde yalıtım uygulamalarında uzun ömürlü esnek yalıtım sağlayan FOX ELASTOPLUS 2K FS542 bitüm Kauçuk esaslı izolasyon malzemesi tercih edilmiştir. Katlar arasında 160gr Donatı filesi kullanılarak 3 katta uygulama yapılmıştır.Balkon, havuz-Banyo-Su Depoları izolasyonlarında FOX MULTISEAL FS478 çimento esaslı tam elastik su yalıtım ürünü uygulanarak yalıtım tamamlanmıştır. Çatı Teras yalıtımlarında çift kat membran uygulaması yapıldı.

Betonarme Yüzey Tamiratları ve Güçlendirme

FOX MORTAR FC188T çimento esaslı yüksek mukavemetli tamir harcı ile teras su depoları taban duvar birleşimlerinde pah uygulaması yapılmıştır. FOX GRAUT FC155 yüksek mukavemetli akışkan kıvamlı grout harcı ile banyo balkon havuz lamba kasaları teras ve mutfak giderleri etraf boşlukları doldurularak sağlama alınmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Havuz teras genleşme derzlerinde FOX PURSEAL AQUA PL900 mastik kullanılmıştır. Dilatasyon su yalıtım sistemlerinde dolgu ve su yalıtımları için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Dilatasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik ve Dekoratif Kaplamalar

İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarının içi hijyenik özelliği nedeniyle Epoksi esaslı FOX EPOCOTE FS190 ile kaplanmıştır.

Çatı Kaplamaları

Son teknoloji ürünü olan A1 sınıfı yanmaz yapı malzemesinden oluşan boardex roof panellerin üzerine bitüm esaslı membran uygulaması yapılmıştır.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb