REFERANSLAR » Su Yalıtım Sistemleri Referansları
DELPHİN BOTANİK EXCLUSİVE LARA

PROJE ADI DELPHİN BOTANİK EXCLUSİVE LARA
MÜŞTERİ ADI LARES TURİZM İNŞAAT A.Ş.
PROJE MEVKİ LARA / ANTALYA
PROJE YILI 2016
PROJE METRAJI 150.000 m²


Proje Özelikleri

Cömertoğlu turizm otelcilik bünyesinde bulunan Delphin Botanik Exclusive Otel; farklı konsepti ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Antalya Lara bölgesinin en gözde otellerinden biridir.

Yüksek Performanslı Su Yalıtımı Uygulamaları

Delphin Botanik Exclusive Otel renovasyon çalışmaları içinde yer alan havuz, su depoları, banyo ve balkon su yalıtımında FOX MULTISEAL FS 478 çift konpenentli tam elastik su izolasyon malzemesi kullanılmıştır. Banyo, balkon, süzgeç giderleri için FOX GROUT FC 155 grout harcı kullanılmıştır. Çatı ve teras su yalımı için FOX PURMAX WB 1 K poliüretan esaslı su bazlı yalıtım malzemesi uygulanmıştır. Çatı teras ve kubbelerde FOX SPRAYTEC FS 560 saf poliürea uygulaması yapılmıştır. Ek bina temel ve perde izolasyonu için FOX ELOSTOLPUS 2 K FS 542 ürünü kullanılmıştır.

Yüksek Elastikiyet ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Diletasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik ve Dekoratif Kaplamalar

İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarının içi hijyenik özelliği nedeniyle Epoksi esaslı FOX EPOCOTE FS190 ile kaplanmıştır. Dalga havuzlarında son kat kaplama olarak FOX PURMAX TOPCOAT ve PURATHANE STONE CARPET uygulaması yapılmıştır.

Metal asma tavan uygulaması

60x60 0,60 mm clip-in sistem ral 9010 alüminyum asma tavan uygulaması yapılmıştır.

Çatı Kaplamaları

Buhar kesici örtü, 8 cm kalınlıkta Taş yünü ısı levhası ve kenet çatı sistemi uygulaması. Btm dragon shingle uygulaması

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb