REFERANSLAR » Zemin Sistemleri Referansları
ROYAL ADEM & EVE HOTEL

PROJE ADI ROYAL ADEM & EVE HOTEL
MÜŞTERİ ADI TG OTELCİLİK İNŞAAT VE TUR. İŞL. A.Ş.
PROJE MEVKİ BELEK / ANTALYA
PROJE YILI 2014
PROJE METRAJI 60.000 m²


Proje Özelikleri

TG Otelcilik bünyesinde ki Royal Adem&Eve Otel; farklı konsepti ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile Antalya Belek bölgesinin en gözde Otellerinden biridir. 469 odası, 10.000 m2 alana sahip dünyanın en geniş Lounge'si, Akdeniz, Asya ve Osmanlı mutfağının en seçkin restoranları 7 bar, 8 mağaza ile seçkin misafirlerine hizmet veren Royal Adem&Eve Otelinin renovasyon çalışmalarında SARILAR YAPI MALZEMELERİ tercih edilmiştir.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri

Royal Adem&Eve Otel renovasyon çalışmaları içinde yer alan perde, havuz, mutfak izolasyon öncesi çimento esaslı, tek komponentli, fiber ilaveli, tiksotropik yüksek mukavemetli FOX MORTAR FC 188T TAMİR HARCI ve , kendiliğinden yerleşen FOX GROUT FC 155 kullanılmıştır. Çimento ve Polimer dispersiyon esaslı her türlü betonarme yüzey için dizayn edilmiş tam esnek su yalıtım malzemesi FOX MULTISEAL FS 478 uygulanmıştır.

Yüksek Elastikiyet Ve Dayanımda Özel Mastik ve Bant Uygulaması

Diletasyon su yalıtım sistemleri için özel modifiye edilmiş poliüretan esaslı FOX PURMAX MASTIC tercih edilmiştir. Diletasyon bantı FOX COMBOTAPE 200/1 mm FOX EPOMORTAR FC510 epoksi ankraj montaj tamir harcı ile yapıştırılmıştır.

Hijyenik Ve Dekoratif Kaplamalar

İçme suyu depoları ve havuz denge tanklarının içi hijyenik özelliği nedeniyle Epoksi esaslı FOX EPOCOTE FS190 ile kaplanmıştır.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri

Royal Adem&Eve Otel genel mekanlarda toplamda 15.000 m2 ile Purathane Serisi Self Leveling Sistem uygulaması yapılmıştır.

Daha önce yapılan zemin kaplama uygulaması özel silim makineleri ile silimi ve temizliği yapılarak astar katı olarak epoksi esaslı şeffaf FOX EPOTHANE PRIMER uygulanmıştır. Astarlanan yüzey üzerine FOX PURATHENE BASECOAT Comfort Poliüretan esaslı, iki kompenentli, kendinden yayılan, konforlu zeminler yaratmak için tasarlanmış renkli zemin kaplama malzemesi tarakla yayılıp rulo ile taranarak iki katta 0,30kg/m² sarfiyat ile uygulanmıştır. Son kat FOX PURATHANE TOPCOAT WB Poliüretan esaslı, iki bileşenli, aşınma dayanımı yüksek son kat malzememiz ile kaplanmıştır.

Zemin Uygulaması

Pvc esaslı parke yapım işi 30.000 m²

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb