REFERANSLAR » Zemin Sistemleri Referansları
ÇORUM MERKEZ DEVLET HASTANESİ

PROJE ADI ÇORUM MERKEZ DEVLET HASTANESİ
MÜŞTERİ ADI ÖZARAS GRUP, DİDO-RAY YAPI & İNTEKAR YAPI İŞ ORTAKLIĞI
PROJE MEVKİ ÇORUM
PROJE YILI 2015 - 2016
PROJE METRAJI 60.000 m²


Proje Özelikleri

Çorum ilinin en büyük hastanesi olma özelliğine sahip 800 Yataklı eğitim ve araştırma hastanesinin, 30.000m² çatı teras su yalıtımları FOX YAPI KİMYASALLARI ile güvence altına alınmıştır.

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri

Projenin niteliği ve ihtiyacı değerlendirildiğinde, güvenilir ve dayanıklı yalıtım sağlayan güneşten etkilenmeyen yaya trafiğine uygun olan SPREY POLYUREA sistem ile çözümlenmiştir. Özel silim makinaları ile silimi ve temizliği yapılan zemin Epoksi reçine esaslı FOX EPOTHANE PRIMER ile Astarlama işlemi yapılmıştır. Astarlanan Yüzey üzerine Hibrit Polyürea Esaslı, özel sprey makinası ile sıcak olarak uygulanan %800 elastik,25 N/mm² yırtılma dayanımı olan FOX PURMAX SPRAYTEC FS561 HYBRID POLYUREA Uygulaması yapılmıştır. Su Yalıtımlarını U.V ve iklim şartlarından korunmasını sağlayan FOX PURMAX TOPCOAT Son kat kaplama malzemesi uygulanarak sistem tamamlanmıştır..

Yüksek Performanslı Zemin Kaplama Sistemleri

Hastane Kalitesi, Hijyeni, Aydınlatma Kolaylığı, Çalışanların ve hastaların Konforu ve Güvenliğini ön planda tutan bir anlayış içerisindeki ihtiyaçlara cevap verebilen FOX EPOTHANE BASECOAT TX textürlü zemin kaplama sistemi uygulaması yapılmıştır. FOX EPOTHANE BASECOAT TX Sistemi; Astar katı FOX EPOTHANE PRIMER Ara kat uygulamasında FOX EPOTHANE BASECOAT Son Kat olarak FOX EPOTHANE BASECOAT TX textüre kaplama ile bitirilmiştir.

0242 346 29 76 - 0242 344 74 65    /    sarilar@sarilaryapi.com.tr

Tüm hakları Sarılar’a aittir, izinsiz kullanılamaz © 2016

Tasarım Ajansweb